847.810.9002     Mon-Fri:  9:00am-9:00pm    Sat:  9:00am-7:00pm          

  MARKETING

Reklama i marketing lokalny w internecie

Zdecydowana większość naszych klientów to firmy lokalne lub takie, które potrzebują skutecznej

strategii marketingu lokalnego. Już od 2005 roku zbieramy doświadczenie w połączeniu SEO

i AdWords do osiągania najlepszych wyników na chicagowskim rynku.

Bazuj na naszym doświadczeniu


Zaufaj naszej firmie z Chicago

która działa od 2005 roku. Uzyskaj konsultacje i porady od ludzi, którzy od lat zajmują się marketingiem i pomogli w rozwoju naprawdę wielu firmom. Zarówno tym mniejszym, jak i większym. Pełne zaangażowanie całego wyspecjalizowanego zespołu w promocję Twojego biznesu w Chicago i na terenie USA. Uzyskasz plan działań dopasowany do Twoich potrzeb i budżetu. Nie wycenimy, a nawet nie zaproponujemy Ci działań, które nie będą Ci potrzebne, lub znacząco będą wykraczały poza dostępne środki. Jasno określimy warunki współpracy i transparentne działania, które zwiększą przychody Twojej firmy. Działamy metodycznie i podejmujemy w pełni przemyślane kroki, o których będziesz wiedział. Twoją stronę tworzą ludzie, którzy posiadają doświadczenie i kompetencje, które mogą przydać się Twojej firmie. Służymy doradztwem w trakcie tworzenia profesjonalnych stron internetowych w Chicago!

SEO i Web Analytics
Tanie Stron Internetowe w Chicago

Profesjonalna strona www

wymaga optymalizacji SEO. W tym celu niezbędna jest regularna kontrola treści i elementów na Twojej stronie internetowej w Chicago i USA, które są istotne pod kątem SEO. Pozwól nam na wzmacnianie mocnych punktów i eliminację, bądź optymalizację słabych punktów Twojej strony.

Stworzymy dla Ciebie własne

konto Google Analytics, dzięki któremu  będziesz mógł opierać swoje działania biznesowe na aktualnych danych, co ukierunkuje Twoje działania na właściwe tory. 

Tworzenie Treści i Grafika
Bezpieczeństwo i responsywność

Strony 

internetowe

 

Nasi specjaliści zbudują ciekawą pod kątem wizualnym i przejrzystą w obsłudze stronę, optymalizując ja w taki sposób, aby docelowy Klient nie miał wątpliwości, że trafił na rzetelnego partnera biznesowego.

Sklepy

Internetowe

 

Wiemy w jaki sposób szybko i efektywnie nie tylko zbudować ciekawy i funkcjonalny sklep www, lecz również jak go skutecznie wypromować, tak aby Klienci kupowali u Ciebie z przyjemnością i wracali po więcej.

Pozycjonowanie

Google

 

Pozycjonowanie stron i sklepów to bardzo skomplikowany proces, w efekcie którego Twój projekt ma szansę na pojawienie się na pierwszej stronie wyszukiwań w lokalnym Google i dotrzeć do Twojego klienta!

Audyt

e-commerce

 

Audyt e-commerce pozwoli na analizę Twojego sklepu internetowego w Chicago i na terenie USA pod kątem prawnym.

Content

marketing

 

Makreting treści to strategia polegająca na tworzeniu i publikowaniu wartościowych treści, które są atrakcyjne dla odbiorców.

Social

media

 

Media społecznościowe są doskonałym narzędziem, dzięki któremu można budować wizerunek w sieci Twojej firmy.

Zapytania lokalne trafiają do Google w większości ze smartfonów.

Doskonale rozumiemy tę technologię i jej użytkowników. Wyznaczamy nowe trendy w kampaniach mobilnych, jesteśmy stałym gościem z prelekcjami na Mobile Trends Conference. Wiemy jak dotrzeć do klientów w Chicago w świecie mobile-first.

Chicago Media Production

Jak wybierasz sprawdzony Team?

Szukasz firmy sprawdzonej we współpracy z małymi i średnimi biznesami, ale również z doświadczeniem wśród największych? Znalazłeś!

AdWords lokalny Chicago

AdWords
lokalny

Lokalne  pozycjonowanie  Chicago

Lokalne

pozycjonowanie

Facebook Ads Chicago

Facebook
Ads

Analityka w cenie Chicago

Analityka
w cenie

CONTACT INFORMATION

Schaumburg IL. 60173

stronyinternetowewchicago.com

NEWSLETTER

Field is required
Field is required Incorrect email
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent

QUICK LINKS

​​​​​​​